IXTH30N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH30N50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH30N50
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 30A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH30N50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH30N50
Tau Wae IXTH30N50 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 30A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6896 pcs Pepa Raraunga IXTH30N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa MegaMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 360W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5680pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 227nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 30A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXTH2N170D2
IXTH2N170D2
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1700V 2A TO-247
I roto i te taonga: 7710 pcs
Tikiake: IXTH2N170D2.pdf
RFQ
IXTH30N50P
IXTH30N50P
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 30A TO-247
I roto i te taonga: 16413 pcs
Tikiake: IXTH30N50P.pdf
RFQ
IXTH30N50L
IXTH30N50L