IXTH2R4N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH2R4N120P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH2R4N120P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1200V 2.4A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH2R4N120P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH2R4N120P
Tau Wae IXTH2R4N120P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1200V 2.4A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16896 pcs Pepa Raraunga IXTH2R4N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa Polar™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.5 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 125W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1207pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 37nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1200V 2.4A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.4A (Tc)