IXTH1N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH1N100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH1N100
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH1N100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH1N100
Tau Wae IXTH1N100 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23691 pcs Pepa Raraunga IXTH1N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 25µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 11 Ohm @ 1A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 60W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 480pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 1.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)