IXTH16N50D2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH16N50D2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH16N50D2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 16A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH16N50D2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH16N50D2
Tau Wae IXTH16N50D2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 16A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11657 pcs Pepa Raraunga IXTH16N50D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 8A, 0V
Whakaaetanga Mana (Max) 695W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5250pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 199nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga Depletion Mode
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 0V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 16A (Tc) 695W (Tc) Through Hole TO-247-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)