IXTH12N70X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH12N70X2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH
Ngā Rauemi: IXTH12N70X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH12N70X2
Tau Wae IXTH12N70X2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 18757 pcs Pepa Raraunga IXTH12N70X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 180W (Tc) Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 960pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 700V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 700V 12A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)