IXTH12N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH12N100Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH12N100Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH12N100Q
Tau Wae IXTH12N100Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6309 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH) Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs - Whakaaetanga Mana (Max) -
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 12A (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXTH11P50
IXTH11P50
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 500V 11A TO-247AD
I roto i te taonga: 10514 pcs
Tikiake: IXTH11P50.pdf
RFQ
IXTH12N100
IXTH12N100
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247