IXKC25N80C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXKC25N80C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 25A ISOPLUS220
Ngā Rauemi: IXKC25N80C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXKC25N80C
Tau Wae IXKC25N80C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 25A ISOPLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6681 pcs Pepa Raraunga IXKC25N80C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS220™
Raupapa CoolMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 18A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) - Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS220™ Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga Super Junction
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V