IXKC13N80C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXKC13N80C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 13A ISOPLUS220
Ngā Rauemi: IXKC13N80C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXKC13N80C
Tau Wae IXKC13N80C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 13A ISOPLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5022 pcs Pepa Raraunga IXKC13N80C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS220™
Raupapa CoolMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 9A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) - Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS220™ Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2300pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga Super Junction Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 13A (Tc) Through Hole ISOPLUS220™
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)