IXFV18N90PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFV18N90PS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFV18N90PS
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 900V 18A PLUS220SMD
Ngā Rauemi: IXFV18N90PS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFV18N90PS
Tau Wae IXFV18N90PS Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 900V 18A PLUS220SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4722 pcs Pepa Raraunga IXFV18N90PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PLUS-220SMD
Raupapa HiPerFET™, PolarP2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case PLUS-220SMD Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5230pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 97nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 900V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 900V 18A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)