IXFV16N80P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFV16N80P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 16A PLUS220
Ngā Rauemi: IXFV16N80P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFV16N80P
Tau Wae IXFV16N80P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 16A PLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17520 pcs Pepa Raraunga IXFV16N80P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PLUS220
Raupapa HiPerFET™, PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 460W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3, Short Tab Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4600pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 71nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 16A (Tc) 460W (Tc) Through Hole PLUS220
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)