IXFP22N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP22N65X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP22N65X2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 650V 22A TO-220
Ngā Rauemi: IXFP22N65X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP22N65X2
Tau Wae IXFP22N65X2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 650V 22A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42157 pcs Pepa Raraunga IXFP22N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 11A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 390W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2310pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 38nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 22A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFP24N60X
IXFP24N60X
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 600V 24A TO220
I roto i te taonga: 25724 pcs
Tikiake: IXFP24N60X.pdf
RFQ
IXFP270N06T3
IXFP270N06T3
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE