IXFP20N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP20N85X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP20N85X
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua 850V/20A ULTRA JUNCTION X-CLASS
Ngā Rauemi: IXFP20N85X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP20N85X
Tau Wae IXFP20N85X Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga 850V/20A ULTRA JUNCTION X-CLASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27281 pcs Pepa Raraunga IXFP20N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 330 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1660pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 63nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 850V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 850V 20A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)