IXFP16N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP16N50P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP16N50P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 16A TO-220
Ngā Rauemi: IXFP16N50P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP16N50P
Tau Wae IXFP16N50P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 16A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52816 pcs Pepa Raraunga IXFP16N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFET™, PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 16A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)