IXFP14N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP14N85X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP14N85X
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 850V 14A TO220AB
Ngā Rauemi: IXFP14N85X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP14N85X
Tau Wae IXFP14N85X Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 850V 14A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38522 pcs Pepa Raraunga IXFP14N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB (IXFP)
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 460W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1043pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 850V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 850V 14A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)