IXFN520N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN520N075T2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN520N075T2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 75V 480A SOT227
Ngā Rauemi: IXFN520N075T2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN520N075T2
Tau Wae IXFN520N075T2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 75V 480A SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5474 pcs Pepa Raraunga IXFN520N075T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa GigaMOS™, HiperFET™, TrenchT2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.9 mOhm @ 100A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 940W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 41000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 545nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 75V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 75V 480A (Tc) 940W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 480A (Tc)