IXFN50N80Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN50N80Q2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN50N80Q2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 50A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN50N80Q2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN50N80Q2
Tau Wae IXFN50N80Q2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 50A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3262 pcs Pepa Raraunga IXFN50N80Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1135W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 13500pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 50A (Tc) 1135W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)