IXFN30N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN30N120P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN30N120P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1200V 30A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN30N120P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN30N120P
Tau Wae IXFN30N120P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1200V 30A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2092 pcs Pepa Raraunga IXFN30N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa Polar™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 890W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 310nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1200V 30A (Tc) 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)