IXFN280N085
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN280N085 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN280N085
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 85V 280A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN280N085.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN280N085
Tau Wae IXFN280N085 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 85V 280A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3017 pcs Pepa Raraunga IXFN280N085.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 100A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 700W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 580nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 85V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 85V 280A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 280A (Tc)