DSA80C45HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA80C45HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSA80C45HB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD
Ngā Rauemi: DSA80C45HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSA80C45HB
Tau Wae DSA80C45HB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34080 pcs Pepa Raraunga DSA80C45HB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 780mV @ 40A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 40A Through Hole TO-247-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 750nA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 40A