DSA80C100PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA80C100PB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSA80C100PB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Ngā Rauemi: DSA80C100PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSA80C100PB
Tau Wae DSA80C100PB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73321 pcs Pepa Raraunga DSA80C100PB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 910mV @ 40A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 40A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 700µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 40A