DSA30C200IB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSA30C200IB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO262
Ngā Rauemi: DSA30C200IB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSA30C200IB
Tau Wae DSA30C200IB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO262 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73397 pcs Pepa Raraunga DSA30C200IB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 940mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-262 (I2PAK) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A