DSA30C150PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA30C150PB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSA30C150PB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Ngā Rauemi: DSA30C150PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSA30C150PB
Tau Wae DSA30C150PB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76165 pcs Pepa Raraunga DSA30C150PB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 15A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A