DPG30C200PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG30C200PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPG30C200PC
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263
Ngā Rauemi: DPG30C200PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPG30C200PC
Tau Wae DPG30C200PC Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70744 pcs Pepa Raraunga DPG30C200PC.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.26V @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D²Pak) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa HiPerFRED™ Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A