DPG20C400PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG20C400PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPG20C400PC
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 400V 10A TO263
Ngā Rauemi: DPG20C400PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPG20C400PC
Tau Wae DPG20C400PC Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 400V 10A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97179 pcs Pepa Raraunga DPG20C400PC.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.32V @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D²Pak) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa HiPerFRED²™ Te Whakaora Whakaora (trr) 45ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 400V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A