DHG40C600PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DHG40C600PB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHG40C600PB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB
Ngā Rauemi: DHG40C600PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHG40C600PB
Tau Wae DHG40C600PB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23887 pcs Pepa Raraunga DHG40C600PB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.32V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 20A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A