DHG30IM600PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DHG30IM600PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHG30IM600PC
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 30A TO263
Ngā Rauemi: DHG30IM600PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHG30IM600PC
Tau Wae DHG30IM600PC Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 30A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53953 pcs Pepa Raraunga DHG30IM600PC.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.37V @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D²Pak) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 30A Surface Mount TO-263 (D²Pak) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -