CS22-12IO1M
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS22-12IO1M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS22-12IO1M
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1200V TO220ABFP
Ngā Rauemi: CS22-12IO1M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS22-12IO1M
Tau Wae CS22-12IO1M Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1200V TO220ABFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74931 pcs Pepa Raraunga CS22-12IO1M.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.3V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Ētahi Ingoa CS2212IO1M Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 25A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 300A, 325A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 60mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA