CS218I-50D
Hua Hua
Tau Wae: CS218I-50D
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE RECT 50A 400V TO-218
Ngā Rauemi: CS218I-50D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS218I-50D
Tau Wae CS218I-50D Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE RECT 50A 400V TO-218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5044 pcs Pepa Raraunga CS218I-50D.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.9V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-218
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-218-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 50A Standard Recovery Through Hole TO-218 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 50A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 500A @ 100Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 80mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 80mA