XUP535156.250JS6I8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUP535156.250JS6I8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XUP535156.250JS6I8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC 156.25MHZ SMD
Ngā Rauemi: 1.XUP535156.250JS6I8.pdf2.XUP535156.250JS6I8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XUP535156.250JS6I8
Tau Wae XUP535156.250JS6I8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC 156.25MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29313 pcs Pepa Raraunga 1.XUP535156.250JS6I8.pdf2.XUP535156.250JS6I8.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa XUP
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 800-2863-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 115mA