XUP535150.000JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUP535150.000JS6I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XUP535150.000JS6I
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC 150MHZ SMD
Ngā Rauemi: 1.XUP535150.000JS6I.pdf2.XUP535150.000JS6I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XUP535150.000JS6I
Tau Wae XUP535150.000JS6I Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC 150MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29968 pcs Pepa Raraunga 1.XUP535150.000JS6I.pdf2.XUP535150.000JS6I.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa XUP
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 800-2835-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 150MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 115mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XUP535125.000JS6I8
XUP535125.000JS6I8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC 125MHZ SMD
I roto i te taonga: 29019 pcs
Tikiake: XUP535125.000JS6I8.pdf
RFQ
XUP535150.000JS6I8
XUP535150.000JS6I8
Whakaahuatanga: OSC 150MHZ SMD