QS3390QG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS3390QG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua MUX 16:8 SH QUICKSWITCH 28-QSOP
Ngā Rauemi: 1.QS3390QG8.pdf2.QS3390QG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS3390QG8
Tau Wae QS3390QG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 97752 pcs Pepa Raraunga 1.QS3390QG8.pdf2.QS3390QG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V
Momo Multiplexer/Demultiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 28-QSOP
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 800-1740-6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount