QS3390QG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS3390QG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MUX 16:8 QUICKSWITCH 28-QSOP
Ngā Rauemi: 1.QS3390QG.pdf2.QS3390QG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
672 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS3390QG
Tau Wae QS3390QG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 86038 pcs Pepa Raraunga 1.QS3390QG.pdf2.QS3390QG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V
Momo Multiplexer/Demultiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 28-QSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa IDTQS3390QG
IDTQS3390QG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount