MC88916EG70R2
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC88916EG70R2
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUF CISC 70MHZ 1CIRC
Ngā Rauemi: MC88916EG70R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC88916EG70R2
Tau Wae MC88916EG70R2 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK BUF CISC 70MHZ 1CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12421 pcs Pepa Raraunga MC88916EG70R2.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:6
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
PLL Yes Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakauru CMOS, TTL Tautanga - Max 70MHz