MC88916EG70
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC88916EG70
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUF CISC 70MHZ 1CIRC
Ngā Rauemi: MC88916EG70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC88916EG70
Tau Wae MC88916EG70 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK BUF CISC 70MHZ 1CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga MC88916EG70.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:6
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
PLL Yes Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakauru CMOS, TTL Tautanga - Max 70MHz
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri MC88916
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC88916EG80
MC88916EG80
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK BUF CISC 80MHZ 1CIRC
I roto i te taonga: 5815 pcs
Tikiake: MC88916EG80.pdf
RFQ
MC88916EG80R2
MC88916EG80R2
I roto i te taonga: 7509 pcs
Tikiake: MC88916EG80R2.pdf
RFQ
MC88916EG70R2
MC88916EG70R2
Whakaahuatanga: IC CLK BUF CISC 70MHZ 1CIRC