IDT79RC32T332-100DH
Hua Hua
Tau Wae: IDT79RC32T332-100DH
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
Ngā Rauemi: IDT79RC32T332-100DH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT79RC32T332-100DH
Tau Wae IDT79RC32T332-100DH Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5429 pcs Pepa Raraunga IDT79RC32T332-100DH.pdf
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Tere 100MHz
Raupapa Interprise™ Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 208-BFQFP
Ētahi Ingoa 79RC32T332-100DH Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 208-PQFP (28x28) Te tukatuka Core MIPS-II