IDT79R4650-133DP
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT79R4650-133DP
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MPU MIPS-I 133MHZ 208QFP
Ngā Rauemi: IDT79R4650-133DP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT79R4650-133DP
Tau Wae IDT79R4650-133DP Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC MPU MIPS-I 133MHZ 208QFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga IDT79R4650-133DP.pdf
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Tere 133MHz
Raupapa - Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 208-BFQFP Exposed Pad
Ētahi Ingoa 79R4650-133DP Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TC)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 64-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 133MHz 208-PQFP (28x28) Te tukatuka Core MIPS-I