IDT70P3519S166BFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT70P3519S166BFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA
Ngā Rauemi: 1.IDT70P3519S166BFGI.pdf2.IDT70P3519S166BFGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT70P3519S166BFGI
Tau Wae IDT70P3519S166BFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4250 pcs Pepa Raraunga 1.IDT70P3519S166BFGI.pdf2.IDT70P3519S166BFGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 1.7 V ~ 1.9 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 208-FPBGA (15x15)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 208-LFBGA Ētahi Ingoa 70P3519S166BFGI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 9Mb (256K x 36) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-FPBGA (15x15) Whero Whero 166MHz