IDT70P3517S250RM
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT70P3517S250RM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT70P3517S250RM
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 576FCBGA
Ngā Rauemi: IDT70P3517S250RM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT70P3517S250RM
Tau Wae IDT70P3517S250RM Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4502 pcs Pepa Raraunga IDT70P3517S250RM.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 1.7 V ~ 1.9 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Pūrere Pūrere Whakarato 576-FCBGA (25x25)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 576-BBGA, FCBGA Ētahi Ingoa 70P3517S250RM
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 9Mb (256K x 36) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 250MHz 6.3ns 576-FCBGA (25x25) Whero Whero 250MHz