IDT3CP0C02-96NSGET
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-96NSGET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT3CP0C02-96NSGET
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC OSC PROG TIMER 96MHZ 4-VFQFPN
Ngā Rauemi: IDT3CP0C02-96NSGET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT3CP0C02-96NSGET
Tau Wae IDT3CP0C02-96NSGET Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC OSC PROG TIMER 96MHZ 4-VFQFPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4654 pcs Pepa Raraunga IDT3CP0C02-96NSGET.pdf
Tuhinga o mua 1.62 V ~ 3.6 V Momo Programmable Timer
Pūrere Pūrere Whakarato 4-VFQFPN (5x3.2) Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-VDFN
Ētahi Ingoa 800-2046-1
IDT3CP0C0296NSGET
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 96MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Timer IC 96MHz 4-VFQFPN (5x3.2) I teie nei - Te tuku 2.5mA
Taatau - Tau Wae Tuakiri IDT3CP0C02
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IDT4-EVK-7A-12500LI
IDT4-EVK-7A-12500LI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: BOARD EVAL FOR 4-SERIES
I roto i te taonga: 4713 pcs
Tikiake:
RFQ
IDT3CP0C02-96NSGE
IDT3CP0C02-96NSGE
Whakaahuatanga: IC OSC PROG TIMER 96MHZ 4-VFQFPN