IDT3CP0C02-75NSGET
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-75NSGET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT3CP0C02-75NSGET
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC OSC PROG TIMER 75MHZ 4-VFQFPN
Ngā Rauemi: IDT3CP0C02-75NSGET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT3CP0C02-75NSGET
Tau Wae IDT3CP0C02-75NSGET Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC OSC PROG TIMER 75MHZ 4-VFQFPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4665 pcs Pepa Raraunga IDT3CP0C02-75NSGET.pdf
Tuhinga o mua 1.62 V ~ 3.6 V Momo Programmable Timer
Pūrere Pūrere Whakarato 4-VFQFPN (5x3.2) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-VDFN
Ētahi Ingoa 800-2044-2 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Timer IC 75MHz 4-VFQFPN (5x3.2) I teie nei - Te tuku 2.5mA
Taatau - Tau Wae Tuakiri IDT3CP0C02
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IDT3CP0C02-8NSGET
IDT3CP0C02-8NSGET
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC OSC PROG TIMER 8MHZ 4-VFQFPN
I roto i te taonga: 4768 pcs
Tikiake: IDT3CP0C02-8NSGET.pdf
RFQ
IDT3CP0C02-75NSGE
IDT3CP0C02-75NSGE
Whakaahuatanga: IC OSC PROG TIMER 75MHZ 4-VFQFPN