90E36ERGI8
Hua Hua
Tau Wae: 90E36ERGI8
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 90E36ERGI8
Tau Wae 90E36ERGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5049 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.8V ~ 3.6V Ngaohihi - I / O Ki raro 0.4V, 0.8V
Ngaohihi - I / O Teitei 2.8V, 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 48-TQFP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 48-TQFP Ētahi Ingoa IDT90E36ERGI8
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Mita 3 Phase
Error Measurement 0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inenga Whakauru 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Whakaahuatanga Taipitopito 3 Phase Meter IC 48-TQFP
I teie nei - Te tuku 25mA Tau Wae Tuakiri IDT90E36
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
90E36ERGI8
90E36ERGI8
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
I roto i te taonga: 4565 pcs
Tikiake:
RFQ
90E36AERGI
90E36AERGI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
I roto i te taonga: 4672 pcs
Tikiake:
RFQ
90E36AERGI8
90E36AERGI8
90EET
90EET
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 90A 690VAC/500VDC