90E36AERGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 90E36AERGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 90E36AERGI
Tau Wae 90E36AERGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4672 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.8V ~ 3.6V Ngaohihi - I / O Ki raro 0.4V, 0.8V
Ngaohihi - I / O Teitei 2.8V, 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 48-TQFP (7x7)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 48-TQFP Ētahi Ingoa IDT90E36AERGI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Mita 3 Phase
Error Measurement 0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inenga Whakauru 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Whakaahuatanga Taipitopito 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7)