844031BGI-01LF
Hua Hua
Tau Wae: 844031BGI-01LF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Ngā Rauemi: 844031BGI-01LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844031BGI-01LF
Tau Wae 844031BGI-01LF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5330 pcs Pepa Raraunga 844031BGI-01LF.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa 800-3347-5
844031BGI-01LF-ND
ICS844031BGI-01LF
ICS844031BGI-01LF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 340MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS844031-01
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PLATE STR. GUIDE REAR DRAG
I roto i te taonga: 219 pcs
Tikiake:
RFQ
8440259EKI-45LF
8440259EKI-45LF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC NETWORK TIMING VFQFPN
I roto i te taonga: 4708 pcs
Tikiake: 8440259EKI-45LF.pdf
RFQ
8440259EKI-45LFT
8440259EKI-45LFT
I roto i te taonga: 5096 pcs
Tikiake: 8440259EKI-45LFT.pdf
844031BGI-01
844031BGI-01
Whakaahuatanga: IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Tikiake: 844031BGI-01.pdf
84403
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT HEX IMP 3/8DR 1/2
Tikiake:
844031BGI-01T
844031BGI-01T
Tikiake: 844031BGI-01T.pdf
844031BG-01LFT
844031BG-01LFT
Tikiake: 844031BG-01LFT.pdf
84406
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: EXT BAR IMP 3/8DR 3
Kaihanga: Makeblock
Whakaahuatanga: LINKAGE-024-BLUE (10-PACK)
Tikiake: 84404.pdf
I roto i te taonga: 122 pcs
844031BGI-01LFT
844031BGI-01LFT
Tikiake: 844031BGI-01LFT.pdf
844031BG-01LF
844031BG-01LF
Tikiake: 844031BG-01LF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel