844031BGI-01
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 844031BGI-01
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Ngā Rauemi: 844031BGI-01.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 844031BGI-01
Tau Wae 844031BGI-01 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5070 pcs Pepa Raraunga 844031BGI-01.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa FemtoClock®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVDS Ētahi Ingoa ICS844031BGI-01
ICS844031BGI-01-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 340MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS844031-01
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8440259EKI-45LFT
8440259EKI-45LFT
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC NETWORK TIMING VFQFPN
I roto i te taonga: 5096 pcs
Tikiake: 8440259EKI-45LFT.pdf
RFQ
844031BGI-01LF
844031BGI-01LF
Whakaahuatanga: IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
I roto i te taonga: 5330 pcs
Tikiake: 844031BGI-01LF.pdf
RFQ
844031BG-01LF
844031BG-01LF
Tikiake: 844031BG-01LF.pdf
84404
Kaihanga: Makeblock
Whakaahuatanga: LINKAGE-024-BLUE (10-PACK)
Tikiake: 84404.pdf
84403
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT HEX IMP 3/8DR 1/2
Tikiake:
844031BGI-01T
844031BGI-01T
Tikiake: 844031BGI-01T.pdf
844031BG-01LFT
844031BG-01LFT
Tikiake: 844031BG-01LFT.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PLATE STR. GUIDE REAR DRAG
I roto i te taonga: 219 pcs
Tikiake:
8440259EKI-45LF
8440259EKI-45LF
Tikiake: 8440259EKI-45LF.pdf
I roto i te taonga: 122 pcs
8440259AK-45LFT
8440259AK-45LFT
Whakaahuatanga: IC SYNTHESIZER 9OUTPUT 32-VFQFPN
Tikiake: 8440259AK-45LFT.pdf
844031BGI-01LFT
844031BGI-01LFT
Tikiake: 844031BGI-01LFT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel