72V82L20PAGI
Hua Hua
Tau Wae: 72V82L20PAGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 1KX9 56TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
34 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V82L20PAGI
Tau Wae 72V82L20PAGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 6736 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 56-TSSOP
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Paa / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (1K x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 33.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Mahinga Bus Uni-Directional