72V82L20PA8
Hua Hua
Tau Wae: 72V82L20PA8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 1KX9 56TSSOP
Ngā Rauemi: 1.72V82L20PA8.pdf2.72V82L20PA8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V82L20PA8
Tau Wae 72V82L20PA8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5459 pcs Pepa Raraunga 1.72V82L20PA8.pdf2.72V82L20PA8.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 56-TSSOP
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Ētahi Ingoa IDT72V82L20PA8
IDT72V82L20PA8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 18K (1K x 9 x 2)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Asynchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 33.3MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA