72V3680L6PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V3680L6PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 16384X36 6NS 128-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V3680L6PFG8.pdf2.72V3680L6PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3680L6PFG8
Tau Wae 72V3680L6PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1625 pcs Pepa Raraunga 1.72V3680L6PFG8.pdf2.72V3680L6PFG8.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V3680L6PFG8
IDT72V3680L6PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (16K x 36)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 166MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Uni-Directional