72V3680L6BB8
Hua Hua
Tau Wae: 72V3680L6BB8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SS 16384X36 6NS 144-BGA
Ngā Rauemi: 1.72V3680L6BB8.pdf2.72V3680L6BB8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3680L6BB8
Tau Wae 72V3680L6BB8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1865 pcs Pepa Raraunga 1.72V3680L6BB8.pdf2.72V3680L6BB8.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 144-PBGA (13x13)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 144-BGA Ētahi Ingoa IDT72V3680L6BB8
IDT72V3680L6BB8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (16K x 36)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 166MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Uni-Directional