72V3672L10PQF
Hua Hua
Tau Wae: 72V3672L10PQF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 16384X36 10NS 132QFP
Ngā Rauemi: 72V3672L10PQF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3672L10PQF
Tau Wae 72V3672L10PQF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga 72V3672L10PQF.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 132-PQFP (24.13x24.13)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 132-BQFP Bumpered Ētahi Ingoa IDT72V3672L10PQF
IDT72V3672L10PQF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (8K x 36 x 2)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) -