72V3672L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3672L10PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V3672L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 16384X36 10NS 120QFP
Ngā Rauemi: 72V3672L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V3672L10PFG
Tau Wae 72V3672L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1382 pcs Pepa Raraunga 72V3672L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rahi Mahara 576K (8K x 36 x 2) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) -